T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KOCAELİ / GEBZE - PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Mrt

Kurucu Vakfımız PAGEV Yönetiminin tüm öğrencilerimize hediye ettiği alet çantalarının dağıtımı ve kütüphanemizin açılışı için okulumuza teşrif eden Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Sedat ÇELİK'e, PAGEV Vakıf Başkanı Sayın Yavuz EROĞLU'na, GEPOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Koray KANTARCI'ya, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Fazlı ZORULU'ya, Gebze İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Melih ENGİN'e, GEPOSB yönetim ekibine, PAGEV Vakfı üyelerine teşekkür ediyoruz.

Şbt

Ara

Kariyer Günleri Etkinlikleri kapsamında bu hafta SERDAR PLASTİK VE AMBALAJ SAN. A.Ş. 'nin değerli temsilcileri öğrencilerimizle buluştu.

Serdar Plastik ve Ambalaj Sanayi AŞ'nin Genel Müdür Yardımcısı Murat KINACI, İnsan Kaynakları Müdürü Murat KOÇER, CAM Tasarımcısı Erkan TEPELİ, Üretim Ustası Mehmet ŞAHİN;  11. ve 12. sınıf öğrencilerimizle buluştu. Yapılan sunum ve söyleşiye yoğun ilgi gösteren öğrencilerimiz,kariyer planlamalarına katkı sağlayacak değerli bilgiler elde etti.Katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz. 

28-12-2022

Ekm

Yaşasın Cumhuriyet... "PAGEV MTAL'dE Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı... PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen, Öğrencileri ve Bölge Müdürlüğü çalışanları tarafından geleneksel hale gelen Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bu yılda büyük bir coşku ile kutlandı. Yönetim Binası önünden başlayan Cumhuriyet Bayramı 99. Yılı kutlamaları, Atatürk Bulvarı 3. Cadde, Cumhuriyet Caddesi ve 1. Cadde üzerinde kortej yürüyüşü ile devam etti. Yaklaşık 100 öğrenci, öğretmen ve GEPOSB çalışanının katıldığı yürüyüşe, bölge içinde bulunan araçlar ve önünden geçilen fabrika personelleri de Cumhuriyet coşkusuna eşlik etti. Kortej yürüyüşünün ardından GEPOSB Osman ERKAN Konferans Salonu'nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam eden kutlamalar, PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri tarafından hazırlanan günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından, şiir ve bayrak gösterisinin sunulması ile sona erdi.

Ekm

ÖĞRETMENLERİMİZ DERS KİTAPLARINI YAZIYOR

Okulumuz öğretmenlerinden İlknur AKDAL ve Özkan CANTÜRK 'ün yazmış oldukları kitaplar MEB tarafından basılarak Plastik Teknolojileri Alanı olan okullarda okutulmak üzere okullara gönderildi. Öğretmenlerimize yapmış oldukları bu değerli çalışmalar için teşekkür ediyorum.